Rhn.ee

Raieõiguse ost parima hinnaga

Raieõiguse ost turu kõrgeima hinnaga üle Eesti. Ostame raieõiguse teie metsakinnistul ning maksame tihumeetri pealt turu parimat hinda. Lisaks saate raieõigust müüa meie metsaoksjonil.

Leia meid Instagramis

Raieõiguse ost

Raieõiguse ost turu kõrgeima hinnaga üle Eesti. Ostame raieõiguse teie metsakinnistul ning maskame tihumeetri eest alati konkurentsivõimelist hinda.

Raieõiguse ost üle Eesti

Ostame raieõiguse teie metsakinnistul

Raieõiguse ost parima hinnaga tähendab, et maksame turu kõrgeimat hinda mis sõltub metsamaterjali hindadest kokkuostudes ning raieõiguse võõrandamise tüübist. Küsige tasuta raieõiguse ostu hinnapakkumist võttes meiega ühendust läbi kontaktivormi.

Müües oma raieõiguse meile, võite kindlad olla, et raie viime läbi iseseisvalt ning eeskujulikult. Hoolitseme alati, et raielank jääks puhas ning väljaveoteed ei kahjustaks ümberasuvat loodust. Küsige raieõiguse müügi hinnapakkumist ning alustame koostööd esimesel võimalusel.

Raieõiguse müük otse raietööde läbiviijale

Raieõiguse ost toimub kahel erineval viisil: raieõiguse ost fikseeritud hinnaga või raieõiguse ost väljaveetava metsamaterjali koguse alusel. Need kaks raieõiguse võõrandamise tüüpi erinevad üksteisest märgatavalt.

raieõiguse ost, raieõiguse ostmise protsess

Esimene, raieõiguse ost fikseeritud hinnaga tähendab seda, et raieõiguse võõrandamise lepingut sõlmides lepime kokku lõpliku tihumeetri hinna, mille saate teie ehk metsaomanik.

See variant (raieõiguse müük fikseeritud hinnaga) on riskivabam ning näiteks kui metsamaterjali hinnad peaksid langema (tavaliselt kulub raietööde teostamiseks kuni 6 kuud) ei kaota te rahaliselt hinnast midagi, kuid sama kehtib ka, kui metsamaterjalide hinnad peaksid tõusma.

Kui valite aga raieõiguse võõrandamise väljaveetud metsamaterjali koguse alusel saate tasu vastavalt sel hetkel kehtivatele metsamaterjali hindadele. Viimast tasub valida, kui olete hästi oma metsa tervisliku seisundiga kursis ning võite kindlad olla, et mets on heas seisukorras, kvaliteetse materjaliga ning ilma üllatusteta.

raieõiguse ostmine, hetkel müüdav kinnistu

Raieõiguse ost kasvavale metsale

Raieõigust ostame üle Eesti ning teostame ka raietööd iseseisvalt. Omame isiklikku masinaparki ning meeskonda, kes tegeleb raietöödega. Meile võite pakkuda raieõigust kasvavale metsale, aga ka küpsele metsale või võsalõikust vajavaid kinnistuid.

Metsateatise esitamine

Planeerides raietöid võiksite kindlasti mõelda ka metsateatise esitamisele. Metsateatis on raietööde läbiviimiseks fundamentaalne ning vajalik. Planeerides raietöid, kindlasti taotlege oma kinnistule ka metsateatis, et raieõigust ostes teaksime täpsel, millistel eraldistel ning millises mahus saame raiet läbi viia. Metsateatisest saate lähemalt lugeda siit.

raie ost, raieõiguse kokkuost,

Raieõiguse ost ja müük meie oksjoniportaalis

Kui soovite oma raieõigust pakkuda rohkem kui sajale metsaettevõttele, võite oma kinnistu raieõguse müügi panna ka meie oksjoniportaali. Meie oksjonikeskkonnas on esindatud kõik suuremad raieõiguse ostjad ning lisaks paljud kohalikud metsaettevõtted. 

Raieõiguse oksjonile lisamine on lihtne ja kiire, meie tingimused ning koostööleping on lihtsad ning arusaadavad igaühele. Kinnistu lisamiseks võtke meiega ühendust ning teie kinnistu on meie portaalis üleval juba paari päeva jooksul.

Raieõiguse müük

Kui soovite müüa oma raieõigust, võtke meiega ühendust ning teeme teile esmase hinnapakkumise juba lähimate tööpäevade jooksul, kuid enamasti võtame teiega ühendust juba järgmisel päeval. Meie metsamaakler aitab teil lahendada seonduvad mured ning leida lahenduse ka keerulisimatele probleemidele. Kontakti saamiseks kasutage selleks allpool olevat kontaktivormi.

Vaadake kindlasti ka meie kokkuvõtet teemal: raieõiguse müük metsaoksjonil.

Eesti Erametsa Grupp

Enampakkumised

Meie oksjonikeskkonnas

Jätke meile oma andmed ning meie metsandusspetsialist võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

Telefon: 5177783

Email: info@rhn.ee

Tasuta konsultatsioon

Soovite saada hinnapakkumist oma metsa- või põllukinnistule või soovite hoopis pakkumist raietööde läbiviimisele? 

“Vastan kinnistute ostu- ja müüki puudutavatele küsimustele, samuti nõustan teid metsaoksjoni läbiviimisel ning kinnistute hinnastamisel.”

Eesti Erametsa Grupp

Taavi Tamm

Metsandusspetsialist

Taavi Tamm

Metsandusspetsialist

5177783

info@rhn.ee

“Vastan kinnistute ostu- ja müüki puudutavatele küsimustele, samuti nõustan teid metsaoksjoni läbiviimisel ning kinnistute hinnastamisel.”

Vaata oksjoneid

Metsaoksjon

Soovite müüa oma kinnistu enampakkumise teel meie oksjoniportaalis? Vaadake metsaoksjonite lehelt lähemalt.

Tutvu teenusega

Metsa ost

Ostame teie metsakinnistu. Loe lähemalt, kuidas toimib metsa ostu protsess ning selle tähtsaimad nüansid.​

Tutvu teenusega

Põllumaa ost

Ostame teie põllumaa koos haritava maa ning kaasneva taluhoonega. Loe pikemalt, kuidas toimib põllumaa ost.​

Tutvu teenusega

Raieõiguse ost

Ostame raieõiguse teie metsakinnistul ning maksame tihumeetri eest alati konkurentsivõimelist turuhinda.

Tutvu teenusega

Metsamajandamiskava​

Metsamajandamiskava ehk metsakava on dokument, mis sisaldab endas metsa inventeerimisandmeid. Loe edasi.​

Tutvu teemaga

Metsa hind

Kuidas kujuneb metsamaa hind ning millised on metsa hinna peamised mõjutajad Eestis aastal 2024. Loe pikemalt.

Tutvu teemaga

Metsateatis

Metsateatis on dokument, mis on kohustuslik kõigile metsaomanikele, kes plaanivad viia läbi raietöid. Loe pikemalt.​

Tutvu teemaga

Põllumaa hind

Kuidas kujuneb põllumaa hind ning millised on põllumaa hindade peamised mõjutajad aastal 2024. Loe pikemalt.

Tutvu teemaga

Metsaregister

Mis teenus on Metsaregister ehk Metsaportaal ning kuidas metsaomanik seda kasutada saab? Loe pikemalt.