Rhn.ee

Raieõiguse müük oksjonil

Loe, kuidas toimib raieõiguse müük oksjonil ning kuidas saada oma raieõiguse eest parim võimalik hind. Teeme teile raieõiguse müügi protsessi lihtsaks ja läbipaistvaks.

Leia meid Instagramis

Raieõiguse müük oksjonil

Lisage oma metsakinnistu raieõiguse mük meie enampakkumiste portaali ning võite kindlad olla, et saate raieõiguse eest turu parima hinna.

Raieõiguse müük metsaoksjonil

Lisa oma kinnistu raieõigus müügile enampakkumiste keskkonda

Raieõiguse müük saab toimuda mitut erinevat moodi. Esiteks, saate raieõiguse müüa metsafirmale (küsi pakkumist siit), kuid raieõiguse saate müüa ka meie metsaoksjoni keskkonnas. Meie eelisteks teiste oksjonipidajate ees on, et võtame väiksema vahendustasu ning asjaajamine on lihtne ning läbipaistev. 

Teie kinnistu raieõiguse lisame meie enampakkumiste keskkonda juba mõne päevaga ning teie kinnistu raieõigus on rohkem kui saja metsafirma ning metsakinnistutest huvitatu ees. Võtke meiega ühendust ning konsulteerime teid esimesel võimalusel läbi interneti või telefoni teel. 

Raieõiguse müük

Raieõiguse müük saab toimuda kahel erineval viisil: raieõiguse müük fikseeritud hinnaga või raieõiguse müük väljaveetava metsamaterjali koguse alusel. Need kaks raieõiguse võõrandamise tüüpi erinevad üksteisest märgatavalt ning tuleks ennem planeeritavat raieõiguse müüki kindlaks teha.

raieõiguse müük, raie müük oksjonil

Raieõiguse müügi puhul on oluline, et õiguse kinnistul raietöid läbiviival metsafirma või ettevõtja oleks usaldusväärne ning korrektne. Kuna raietööde teostamine nõuab erialaseid teadmisi ning masinaparki, tuleb ka raieõiguse ostjaid kontrollida, et tegu oleks adekvaatsete ning metsanduses kogenud tegijatega.

Raietöödeks on vajalik metsatehnika ning erialased teadmised saavad oluliseks, kuna raietöödega kaasnevad ka erienvad protsessid, nagu väljaveoteede tegemine- ja hooldamine, raielangi kujundus või muud asjaolud, mis raietöödega paratamatult kaasneavad.

Raieõiguse müük usaldusväärsetele metsaettevõtetele

Kõigi meie raieõiguse müügi pakkumistele konkureerivatele ettevõtetele oleme teinud taustakontrolli ning sõlminud kohustavad lepingud, et nad peaksid kinni meie poolt seatud reeglitest ning raietööde läbiviimise heast tavast. Seda ikka selleks, et saaksite muretult oma kinnistu raieõigust müüa ning ei pea muretsema potensiaalselt kaasnevate muredega.

Kui te soovite müüa oma raieõiguse otse metsafirmale, võtke kindlasti raieõiguse müügi hinnapakkumine ka meie käest. Viime raietööd läbi iseseisvalt ning maksame tihumeetri eest alati konkurentsivõimelist hinda. Loe meie pakkumisest lähemalt: raieõiguse ost.

raieõiguse müümine, raieõiguse müük parima hinnaga

Raieõiguse müük ja metsateatis

Selleks, et müüa raieõigust, peaks teie kinnistul või selle eraldistel olema kindlasti kehtiv metsateatis. Selle esitamine on lihtne ning kiire ja seda saab teha ka interneti teel. Lugege lähemalt metsateatisest vajutades siia.

Raieõiguse müük meie enampakkumiste portaalis

Müües raieõiguse meie enampakkumiste keskkonnas on teil mitmeid eeliseid võrreldes suuremate oksjoniportaalidega. Meie vahendustasu on väiksem ning oleme oma asjaajamistes alati dünaamilised ning teile parima tulemuse saamise eest väljas.

Metsafirmad, kes meie oksjonikeskkonnas pakkumisi teevad on kogemustega metsafirmad ning meie poolt on tehtud selleks vastav taustakontroll. Kõik meie portaalis tehtud ning registreeritud pakkumised on fikseeritud ostjapoolse garantiiga ning mingeid komplikatsioone ei saa tekkida.

sanitaarraie metsas

Lisage oma kinnistu müügile meie oksjonikeskkonda

Soovides müüa raieõigust läbi metsaoksjoni, olete õiges kohas. Võtke meiega ühendust ning meie metsamaakler pakub teile tasuta konsultatsiooni ning lisame teie kinnistu meie enampakkumiste keskkonda. Meiega ühendust saamiseks võite kasutada selleks kontaktivormi või võtta meiega otse ühendust info@rhn.ee.

Eesti Erametsa Grupp

Enampakkumised

Meie oksjonikeskkonnas

Jätke meile oma andmed ning meie metsandusspetsialist võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

Telefon: 5177783

Email: info@rhn.ee

Tasuta konsultatsioon

Soovite saada hinnapakkumist oma metsa- või põllukinnistule või soovite hoopis pakkumist raietööde läbiviimisele? 

“Vastan kinnistute ostu- ja müüki puudutavatele küsimustele, samuti nõustan teid metsaoksjoni läbiviimisel ning kinnistute hinnastamisel.”

Eesti Erametsa Grupp

Taavi Tamm

Metsandusspetsialist

Taavi Tamm

Metsandusspetsialist

5177783

info@rhn.ee

“Vastan kinnistute ostu- ja müüki puudutavatele küsimustele, samuti nõustan teid metsaoksjoni läbiviimisel ning kinnistute hinnastamisel.”

Vaata oksjoneid

Metsaoksjon

Soovite müüa oma kinnistu enampakkumise teel meie oksjoniportaalis? Vaadake metsaoksjonite lehelt lähemalt.

Tutvu teenusega

Metsa ost

Ostame teie metsakinnistu. Loe lähemalt, kuidas toimib metsa ostu protsess ning selle tähtsaimad nüansid.​

Tutvu teenusega

Põllumaa ost

Ostame teie põllumaa koos haritava maa ning kaasneva taluhoonega. Loe pikemalt, kuidas toimib põllumaa ost.​

Tutvu teenusega

Raieõiguse ost

Ostame raieõiguse teie metsakinnistul ning maksame tihumeetri eest alati konkurentsivõimelist turuhinda.

Tutvu teenusega

Metsamajandamiskava​

Metsamajandamiskava ehk metsakava on dokument, mis sisaldab endas metsa inventeerimisandmeid. Loe edasi.​

Tutvu teemaga

Metsa hind

Kuidas kujuneb metsamaa hind ning millised on metsa hinna peamised mõjutajad Eestis aastal 2024. Loe pikemalt.

Tutvu teemaga

Metsateatis

Metsateatis on dokument, mis on kohustuslik kõigile metsaomanikele, kes plaanivad viia läbi raietöid. Loe pikemalt.​

Tutvu teemaga

Põllumaa hind

Kuidas kujuneb põllumaa hind ning millised on põllumaa hindade peamised mõjutajad aastal 2024. Loe pikemalt.

Tutvu teemaga

Metsaregister

Mis teenus on Metsaregister ehk Metsaportaal ning kuidas metsaomanik seda kasutada saab? Loe pikemalt.