Rhn.ee

Põllumaa ost kuni 9000€ hektar

Põllumaa ost ja taastamine konkurentsivõimelise hinnaga. Ostame teie põllumaa ning soovi korral aitame teie kinnistu müüa meie metsaoksjoni keskkonnas. Küsi pakkumist!

Leia meid Instagramis

Põllumaa ost

Ostame teie põllumaa makstes alati konkurentsivõimelist hinda, lisaks saate panna oma põllumaa meie portaali enampakkumisele.

Põllumaa ost

Ostame teie põllumaa ning aitame teie kinnistu soovi korral müüa meie oksjoniportaalis

Meie Eesti Erametsa Grupis oleme huvitatud kõiksugu põllukinnistutest, olgu tegemist hüpoteegiga koormatud põllumaa- või põllumaaga koos taluga, saatke meile kindlasti hinnapäring kasutades selleks kontaktivormi. Ostame teie põllumaa ning oleme teie kinnistule ka edaspidi heaperemehelik omanik.

põllumaa ost, põllumaa kokkuost

Investeerime ettevõttena põllukinnistutesse pikema investeerimiskava alusel, mis tähendab, et töötame põllumaa üles, vajadusel taastame kinnistu ning rendime pikaajaliselt välja kohalikele põllumeestele. Oleme metsa- ja põllukinnistutega majandanud juba 90ndatest ning omame valdkonnas pikaajalist kogemust. 

Kui teil on põllumaa ostu või müüki puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust ning vastame teile enamasti juba järgmisel päeval või esimesel võimalusel. Jätke oma andmed ning võtame teiega ühendust.

Milline näeb välja põllumaa müük?

Põllumaa müük on protsessina lihtne ja läbipaistev. Müügiprotsess algab teiepoolse hinnapäringu saatmisega, misjärel käime teie kinnistul kohapeal ning teeme analüüsi, ehk hindame teie põllumaa. 

Tavaliselt teeme teile esmase hinnapakkumise juba nädala jooksul peale päringu saamist ning hinnas kokkuleppele jõudes selgitame teile põllumaa müügiga kaasnevad tehnilised nüansid ning muud asjaolud, nagu erinevad maksukohustused või muu vajaliku.

põllukinnistu ostmine, põllumaa ostuprotsess, ostmisel olev kinnistu

Olles hinnas- ning müügitingimustes kokku leppinud, vormistame tehingu teile lähimalasuvas Notaribüroos ning kanname kinnistu müügisumma Notari deposiitkontole, misjärel saate teie Notari käest müügisumma enda poolt valitud pangakontole, sularahatehinguid ei toimu.

Selleks, et saada põllumaa müügi hinnapakkumine, võtke meiega ühendust kasutades selleks allolevat kontaktivormi, või helistades meile numbrile 5177783 või kirjutades meile otse e-mailile info@rhn.ee. Vastame enamasti juba samal päeval või esimesel võimalusel. 

Põllumaa ost oksjoniportaalis

Põllumaa on läbi aastate näidanud tugevat ning stabiilset kasvu alates ajast, mil Eesti Vabariik liitus Euroopa Liiduga. Hinnad on peaaegu iga-aastaselt tõusnud ning ületanud rekordeid. Kuigi, Eestis on üks Euroopa odavamaid keskmisi põllumaa hektari hindu, võib täna saada põllumaa hektari eest kuni 9000€, mis on märkimisväärne.

Seetõttu võib just Põllumaa olla hea investeering tulevikku, et hoida oma raha milleski, mis on päriselt olemas, samuti toodab põllumaa kohalikult väärtust ning pakub põllumeestele tööd.

Kui te olete huvitatud põllumaa ostmisest, vaadake kindlasti meie põllumaa oksjoneid ning ehk on teie soovitud kinnistu meie portaalist just nüüd müügis. Kui te pole päris kindel või soovite mõne meil enampakkumisel oleva kinnistu kohta lisainformatsiooni, võtke meiega ühendust ning meie maakler võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

põllumaa ostu protsess, põllumaade kokkuost

Põllumaa müük oksjonil​

Kui teil on mõni seisev põllukinnistu või soovite oma põllumaad mistahes põhjusel müüa, kaaluge kindlasti ka võimalust panna oma kinnistu meie portaali enampakkumisele. Meie oksjonikeskkonnas on sadu tõsiseltvõetavaid metsafirmasid, kes on põllumaadest huvitatud ning ehk leiate just meie portaali kaudu oma põllumaale ostja.

Põllumaa lisamine oksjonile on lihtne ning meie vahendustasu Eesti üks väiksemaid (2.5 – 3% müügisummast) võrreldes tuntud oksjoniportaalidega (5-8% müügisummast). Huvi või lisaküsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust ning koos leiame lahenduse ka keerulisimatele väljakutsetele.

Meile võib pakkuda müügiks kõiksugu põllukinnistuid, m.h.:

– põllumaad koos taluga
– taastamist vajavat põllumaad
– võsastunud põllumaad
– hüpoteegiga koormatud põllumaad
– põllumaad koos metsaga

Me pakume oma kinnistuid rendiks, kuid ise põllumaad rentida ei soovi. Kui teil on meie kinnistute rentimise suhtes huvi, võtke meiega ühendust ning alustame koostööd.

Tegeleme peamiselt metsakinnistute majandamisega ning oleme hõivatud endi põllumaade taastamisega, seega eraldi põllumaa taastamise teenust me ei paku, kuid saame teid sel teemal nõustada ning soovitada oma ala parimaid. Rohkem infot saate meiega ühendust võttes.

Eesti Erametsa Grupp

Enampakkumised

Meie oksjonikeskkonnas

Jätke meile oma andmed ning meie metsandusspetsialist võtab teiega ühendust esimesel võimalusel.

Telefon: 5177783

Email: info@rhn.ee

Tasuta konsultatsioon

Soovite saada hinnapakkumist oma metsa- või põllukinnistule või soovite hoopis pakkumist raietööde läbiviimisele? 

“Vastan kinnistute ostu- ja müüki puudutavatele küsimustele, samuti nõustan teid metsaoksjoni läbiviimisel ning kinnistute hinnastamisel.”

Eesti Erametsa Grupp

Taavi Tamm

Metsandusspetsialist

Taavi Tamm

Metsandusspetsialist

5177783

info@rhn.ee

“Vastan kinnistute ostu- ja müüki puudutavatele küsimustele, samuti nõustan teid metsaoksjoni läbiviimisel ning kinnistute hinnastamisel.”

Vaata oksjoneid

Metsaoksjon

Soovite müüa oma kinnistu enampakkumise teel meie oksjoniportaalis? Vaadake metsaoksjonite lehelt lähemalt.

Tutvu teenusega

Metsa ost

Ostame teie metsakinnistu. Loe lähemalt, kuidas toimib metsa ostu protsess ning selle tähtsaimad nüansid.​

Tutvu teenusega

Põllumaa ost

Ostame teie põllumaa koos haritava maa ning kaasneva taluhoonega. Loe pikemalt, kuidas toimib põllumaa ost.​

Tutvu teenusega

Raieõiguse ost

Ostame raieõiguse teie metsakinnistul ning maksame tihumeetri eest alati konkurentsivõimelist turuhinda.

Tutvu teenusega

Metsamajandamiskava​

Metsamajandamiskava ehk metsakava on dokument, mis sisaldab endas metsa inventeerimisandmeid. Loe edasi.​

Tutvu teemaga

Metsa hind

Kuidas kujuneb metsamaa hind ning millised on metsa hinna peamised mõjutajad Eestis aastal 2024. Loe pikemalt.

Tutvu teemaga

Metsateatis

Metsateatis on dokument, mis on kohustuslik kõigile metsaomanikele, kes plaanivad viia läbi raietöid. Loe pikemalt.​

Tutvu teemaga

Põllumaa hind

Kuidas kujuneb põllumaa hind ning millised on põllumaa hindade peamised mõjutajad aastal 2024. Loe pikemalt.

Tutvu teemaga

Metsaregister

Mis teenus on Metsaregister ehk Metsaportaal ning kuidas metsaomanik seda kasutada saab? Loe pikemalt.