Raieõiguse ost turu parima hinnaga!

raieõiguse ost

Raieõiguse ost parima hinnaga tähendab, et maksame turu kõrgeimat hinda mis sõltub metsamaterjali hindadest kokkuostudes ning raieõiguse võõrandamise tüübist. Küsige tasuta raieõiguse ostu hinnapakkumist võttes meiega ühendust läbi kontaktivormi.

Raieõiguse ost toimub kahel erineval viisil: raieõiguse ost fikseeritud hinnaga või raieõiguse ost väljaveetava metsamaterjali koguse alusel. Need kaks raieõiguse võõrandamise tüüpi erinevad üksteisest märgatavalt. Esimene, raieõiguse ost fikseeritud hinnaga tähendab seda, et raieõiguse võõrandamise lepingut sõlmides lepime kokku lõpliku tihumeetri hinna, mille saate teie ehk metsaomanik. See variant on riskivabam ning näiteks kui metsamaterjali hinnad peaksid langema (tavaliselt kulub raietööde teostamiseks kuni 6 kuud) ei kaota te rahaliselt hinnast midagi, kuid sama kehtib ka, kui metsamaterjalide hinnad peaksid tõusma. Kui valite aga raieõiguse võõrandamise väljaveetud metsamaterjali koguse alusel saate tasu vastavalt sel hetkel kehtivatele metsamaterjali hindadele. Viimast tasub valida, kui olete hästi oma metsa tervisliku seisundiga kursis ning võite kindlad olla, et mets on heas seisukorras, kvaliteetse materjaliga ning ilma üllatusteta.
Raieõiguse ost kasvavale metsale


Raieõigust ostame üle Eesti ning teostame ka raietööd iseseisvalt. Omame isiklikku masinaparki ning meeskonda, kes tegeleb raietöödega. Meile võite pakkuda raieõigust kasvavale metsale ja juba küpsele metsale.


Raieõiguse ost ja müük

Raieõiguse ost ja müük on tegelikult üks ja sama. Raieõigust saab müüa metsafirmadele, kuid samamoodi ka enamapakkumiste portaalides nagu Timber.ee või Metsaoksjon.ee - Parimat hinda ei saa keegi garanteerida, kuid teie saate omaltpoolt parima tulemuse, kui võtate pakkumise võimalikult mitmelt metsafirmalt ning küsite nõu kohalikust metsaühistust.


Kui teil on raieõiguse ostu puudutavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust ning koos leiame teile sobiva lahenduse!
metsamaa ost
  • +372 5177783
  • info@rhn.ee
EESTI ERAMETSA GRUPP OÜ
Metsandusettevote
Raekoja plats 13, 51004
Tartumaa, Tartu linn

Küsi pakkumist

Metsa Ost

Metsa ost parima turuhinnaga. Küsige tasuta metsaostu hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel päeval, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Oleme pikaajalise kogemusega kodumaine Metsamajandusettevõte ning investeerime metsadesse pikaajalise plaani alusel.


Loe lisa
metsa ost
metsa hind

Metsa hind

Metsa hind ja metsa hindamine - kuidas metsa hinda arvutatakse? Eesti metsandusturul on palju kära metsakinnistute hindade ning hindamise kohta. Loe lähemalt, kuidas kujuneb metsa hind meie kokkuvõttes, kus on väljatoodud kõik olulisimad metsa hinda mõjutavad tegurid.


Loe lisa

Partnerid metsanduses

Metsa ost ja Metsaselts
Metsamaa ost
Põllumaa ost ja Põllumaa müük
Metsa ost ja metsa majandamine

Metsa ost parima hinnaga - Küsi pakkumist

Metsaostu hinnapakkumine mõne tööpäeva jooksul!

Küsi pakkumist