Metsateatis ehk raieteatis või raiepilet

Metsateatise peab esitama Keskkonnaametile kui soovite viia läbi raietöid metsakinnistul. Metsateatise peab esitama, kui planeeritavate raietööde maht ületab 20 tihumeetrit aastas kinnistu kohta. Samuti on metsaomanik kohustatud Keskkonnaametile teada andma, kui mets on saanud kahjustusi (näiteks tormidest, või läbi kahjurite).
Metsateatise esitamine - kuidas see käib?


Metsateatise saab esitada, täites selleks vajaliku VORMi, mille leiate keskkonnaameti koduleheküljelt. Lisaks võite lugeda juhendit kuidas täita metsateatise esitamise vormi.


Metsateatise esitamine - kui kaua võtab aega?

Metsateatise esitamise protsess võtab aega kuni 15 tööpäva, mille jooksul Keskkonnaamet tutvub teie poolt saadetud andmetega (milliseid raietöid soovite teostada ning kas need on kooskõlas erinevate seadustega) ning kannab need metsaregistrisse. Kui peaks juhtuma, et teie kinnistul on vaja teostada näiteks looduslikke uuringuid või muud sarnast, on KKA'l aega kuni 30 tööpäeva.


Metsateatise esitamine - kuidas esitada?

Metsateatise saate esitada saates täidetud metsateatise taotlusvormi e-maili teel, viies täidetud vormi Keskkonnaameti kontorisse või täites metsateatise esitamise vormi internetiportaalis. Lähemalt metsateatisest võite lugeda ka metsateatis.ee koduleheküljelt.

Lisaküsimuste korral võite meiega ühendust võtta läbi kontaktivormi või helistades meile.
metsamaa ost
  • +372 5177783
  • info@rhn.ee
EESTI ERAMETSA GRUPP OÜ
Metsandusettevote
Raekoja plats 13, 51004
Tartumaa, Tartu linn

Võta ühendust

Metsa ost

Metsa ost parima turuhinnaga. Küsige tasuta metsaostu hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel päeval, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Oleme pikaajalise kogemusega kodumaine Metsamajandusettevõte ning investeerime metsadesse pikaajalise plaani alusel.


Loe lisa
metsa ost
metsa hind

Metsa hind

Metsa hind ja metsa hindamine - kuidas metsa hinda arvutatakse? Eesti metsandusturul on palju kära metsakinnistute hindade ning hindamise kohta. Loe lähemalt, kuidas kujuneb metsa hind meie kokkuvõttes, kus on väljatoodud kõik olulisimad metsa hinda mõjutavad tegurid.


Loe lisa

Partnerid metsanduses

Metsa ost ja Metsaselts
Metsamaa ost
Põllumaa ost ja Põllumaa müük
Metsa ost ja metsa majandamine

Metsa ost parima hinnaga - Küsi pakkumist

Metsaostu hinnapakkumine mõne tööpäeva jooksul!

Küsi pakkumist