Metsa Müük - kuidas müüa metsa

kuidas müüa metsa

Metsa müük on tähtis otsus ning ennem metsa müüki tasub ennast kindlasti erinevate võimalustega kurssi viia, samuti küsida müügisoovi korral pakkumist võimalikult paljudelt metsafirmadelt. Meile võib pakkuda müügiks metsakinnistuid üle kogu eesti.

Kui olete plaanimas oma kinnistut müüa, küsige kindlasti hinnapakkumist ka meilt. Meie jaoks pole ükski kinnistu liiga suur- või väike. Eelistame kuusikuid, lehtpuudega kaetud metsa, kuid ostame ka võsastunud kinnistuid, metsa kus on teostatud raiet, või ka kasvavat metsa. Võta ühendust meie spetsialistiga ja küsi tasuta hinnapakkumist.
Metsa müük - milliseid kinnistuid ostate?


Metsa müük parima hinnaga, ka kinnistutele mis on kaetud hüpoteegia, eluasemelaenu või muu krediidiasutuse poolt väljastatud piiranguga, ootame siiski teie pakkumisi. Hüpoteegi laenu saab re-finantseerida ning see kindlasti kinnistu müügil oluliseks ei saa. Erinevad seadused kehtivad erinevatele kinnistutele, vaata lähemalt metsaseadusest või võta ühendust meie spetsialistiga.

Tihtipeale on kas talu, või kinnistu omavahel seotud ning metsaomanikule võib tunduda, et ta ei saa oma metsast loobuda, kuna see asub taluga samal kinnistul. Selleks puhuks, saame me “poolitada” kinnistu, sellises suuruses nagu see teile sobib. Oleme huvitatud ka pakkumistest põllumaa jaoks. Juhul kui teil on mõni eelpool nimetatud kinnistu müügiks, võtke meiega ühendust.


Metsa müük - kuidas kujuneb metsa hind?

Metsakinnistut müües on loogiline, et metsaomanik soovib saada metsa eest parimat hinda. Metsa hind sõltub eelkõige metsakinnistu asukohast, kinnistul kasvavate puude sortimendist, metsa aluspinnast, seisukorrast ning vanusest. Samuti, kas kinnistul on piiranguid või muud sarnast.


Kui teil on metsa müüki puudutavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust ning koos leiame teile sobiva lahenduse!
metsamaa ost
  • +372 5177783
  • info@rhn.ee
EESTI ERAMETSA GRUPP OÜ
Metsandusettevote
Raekoja plats 13, 51004
Tartumaa, Tartu linn

Küsi hinnapakkumist

Mets

Metsa Ost

Metsa ost parima turuhinnaga. Küsige tasuta metsaostu hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel päeval, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Oleme pikaajalise kogemusega kodumaine Metsamajandusettevõte ning investeerime metsadesse pikaajalise plaani alusel.


METSA OST
kinnistu ost
metsa hind

Metsamaa hind

Metsa hind

Metsa hind ja metsa hindamine - kuidas metsa hinda arvutatakse? Eesti metsandusturul on palju kära metsakinnistute hindade ning hindamise kohta. Loe lähemalt, kuidas kujuneb metsa hind meie kokkuvõttes, kus on väljatoodud kõik olulisimad metsa hinda mõjutavad tegurid.


METSA HIND

Metsamajandus ning Metsandusteenused

Meie panustame pikaajalisse koostöösse. Usaldame oma partnereid ning soovitame neid ka teile!

Lõuna Metsafond
Metsade ost
Põllumaa ost
Erametsa Selts

Metsa ost parima hinnaga - Küsi pakkumist

Metsaostu hinnapakkumine mõne tööpäeva jooksul!

Küsi pakkumist