Metsamajandus

Mets kasvab küll ise, kuid metsa peab siiski majandama, et mets kasvaks tugev ja tervislik. Metsamajandus toob metsaomanikule otsest kasu, kuna korrapäraselt majandatud mets annab parema ja kvaliteetsema metsamaterjali mis väljendub otseselt kinnistu või metsamaterjali väärtuses.

Metsamajanduslike tööde alla kuuluvad muuhulgas: metsa istutamine või külvamine, erinevate hooldusraiete teostamine (sanitaar, valgustus, kujundus, harvendus jne) ning muude väiksemate tööde läbiviimine.
Metsamajanduskava


Metsamajandamise kava ehk metsakava on dokument, mis on koostatud taksaatori poolt metsaomanikule. Metsamajanduskava sisaldab erinevaid andmeid metsa kohta (inventeerimisandmed) ning nende andmete põhjal on kokku pandud 10-aasta kava, milles on välja toodud metsamajanduslikud tööd mida metsaomanik peab teostama. Metsamajanduskavast loe lähemalt metsamajanduskava.ee või meie postitusest Metsamajanduskava kohta.


Metsamajanduskava koostamine

Metsamajanduskava koostamist saate tellida võttes meiega ühendust läbi kontaktivormi või läbi postituse metsamajanduskava.


Kui teil peaks tekkima lisaküsimusi mis puudutavad metsakinnistu müüki, või muid metsa müügiga kaasnevaid nüansse, võtke meiega ühendust.
metsamaa ost
  • +372 5177783
  • info@rhn.ee
EESTI ERAMETSA GRUPP OÜ
Metsandusettevote
Raekoja plats 13, 51004
Tartumaa, Tartu linn

Küsi hinnapakkumist

Mets

Metsa Ost

Metsa ost parima turuhinnaga. Küsige tasuta metsaostu hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel päeval, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Oleme pikaajalise kogemusega kodumaine Metsamajandusettevõte ning investeerime metsadesse pikaajalise plaani alusel.


METSA OST
metsa ost
metsa hind

Metsamaa hind

Metsa hind

Metsa hind ja metsa hindamine - kuidas metsa hinda arvutatakse? Eesti metsandusturul on palju kära metsakinnistute hindade ning hindamise kohta. Loe lähemalt, kuidas kujuneb metsa hind meie kokkuvõttes, kus on väljatoodud kõik olulisimad metsa hinda mõjutavad tegurid.


METSA HIND

Metsamajandus ning Metsandusteenused

Meie panustame pikaajalisse koostöösse. Usaldame oma partnereid ning soovitame neid ka teile!

Lõuna Metsafond
Metsade ost
Põllumaa ost
Erametsa Selts

Metsa ost parima hinnaga - Küsi pakkumist

Metsaostu hinnapakkumine mõne tööpäeva jooksul!

Küsi pakkumist