TEENUSED

Metsakinnistu ostmine Eestis


Kui soovid oma metsamaad kiiresti ja lihtsalt müüa ning teenida sellest võimalikult palju kasumit, siis võid olla kindel, et meie meeskond tagab sulle turu parima hinna. Enne metsakinnistu ostmist teeme ka kindlaks, et pakutud hind põhineb objektiivsel metsahinnangul mistõttu on meie meeskond alati valmis ka metsas kohapeal käima, et saada võimalikult täpne ülevaade selle olukorrast. Võta meie meeskonnaga ühendust juba täna ja räägime lähemalt kuidas me saame teid aidata.


Hüpoteegiga koormatud kinnistute ostmine Eestis

Meie kogenud meeskond tegeleb metsakinnistute ostmisega, olenemata sellest kas metsakinnistu on hüpoteegiga koormatud. Kui otsustate oma metsakinnistu meile müüa, siis võite olla kindel, et metsakinnistu eest hoolitsetakse korralikult ning saate selle eest turu parima hinna lihtsalt ja kiiresti. Liseks aitame kaasa paberimajandusele, seega pole teil vaja muretseda bürokraatiliste sammude eest müügiprotsessis. Küsi Tasuta HINNAPAKKUMIST juba täna

Metsamaa hooldus

Meie meeskond ei tegele mitte metsakinnistu äri ja müügiga, vaid ka metsamaa hooldusega. Igaüks meie meeskonnas on läbi ja lõhki metsainimene, mis tähendab, et kõige olulisem on meie jaoks tagada kõige parem tulevik Eesti metsadele. Kui soovid parandada oma metsamaa olukorda või planeerida selle raiejärgne hooldus, siis võta meiega ühendust juba täna, et saada tasuta nõustamine meie kogenud meeskonnalt.

Metsamaa müümine Eestis

Metsakinnistusse investeerimine on üks parimaid viise oma raha investeerimiseks. Lisaks on garanteeritud, et saad metsa investeerimisest kasumit, sest mets kasvab aastatega üha liigirikkalikumaks ning avab võimalused kinnistu arendamiseks, raieks ning metsakinnistu edasi müümiseks. Kui soovid osta metsakinnistut, mis tooks sulle võimalikult hea kasumi, siis võta meie meeskonnaga ühendust juba täna, kes teavad täpselt turul olevate metsakinnistute väärtust ning kuidas tagada võimalikult hea investeering.