Metsa ost - ostame teie metsamaa

kuidas müüa metsa

Metsa ost on meie üks põhitegevusi ning meile võib müügiks pakkuda metsakinnistuid kasvava ja küpse metsaga. Ostame ka metsamaad kus on teostatud raied, et need taasmetsastada ning huvitatud oleme ka metsamaadest koos taludega, või metsakinnistutest mis on kaetud hüpoteegiga.

Metsa hind sõltub erinevatest faktoritest (loe kuidas kujuneb metsa hind postitusest: metsa hind) millest tähtsaimad on metsakinnistu asukoht ja suurus, ligipääsetavus ning kinnistul kasvava puistu liigiline koosseis ning vanus.

Kasvava metsa ost Eestis


Kasvava metsa ost tähendab, et oleme huvitatud nii kinnistutest millel on kasvav mets (5-20 aastane mets) ning mis vajaks raieküpsuse saavutamiseks veel aega ning metsamajanduslike tööde läbiviimist. Metsamaa ost ning metsakinnistute majandamine on meie põhitegevus, seepärast võite oma kinnistu meile müües olla kindlad, et teie mets on heades kätes.

Kui te pole veel kindlalt otsustanud, kas soovite müüa metsa või raieõigust, saate nendest teemadest lähemalt lugeda postitustes metsa müük või raieõiguse ost. Kui teil peaks olema kahtlusi kinnistu müügi kohapealt ning vajate nõustamist, võtke meiega ühendust. Juhul, kui soovite näiteks taotleda metsateatist ehk raiepiletit, saate sellest lähemalt lugeda meie kokkuvõttest metsateatis. Samuti aitame teid metsamajandamise kava koostamisel ning sellest saate lähemalt lugeda SIIT


Metsa ost - kuidas toimib?

Metsa ostu protses näeb välja enamasti järgmiselt:

1. Metsaomanik küsib hinnapakkumise läbi kontaktivormi või helistades meile otse

2. Meie taksaator teeb esialgse (kaudse) hinnapakkumise metsamajandamise kavast leiduvate andmete põhjal

3. Metsaomanikule sobiva esialgse pakkumise korral käib taksaator kinnistul kohapeal

4. Teeme teile lõpliku hinnapakkumise

5. Sobiva pakkumise korral vormistame tehingu teile lähemalasuvas Notaris

Kui teil on metsa müüki,- metsamajandust,- raietöid,- või dokumente puudutavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust ning koos leiame teile sobiva lahenduse!
metsamaa ost
  • +372 5177783
  • info@rhn.ee
EESTI ERAMETSA GRUPP OÜ
Metsandusettevote
Raekoja plats 13, 51004
Tartumaa, Tartu linn

Küsi pakkumist

Metsa Müük

Metsa müük parima turuhinnaga. Küsige tasuta metsa müügi hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel päeval, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Oleme pikaajalise kogemusega kodumaine Metsamajandusettevõte ning investeerime metsadesse pikaajalise plaani alusel.


Loe lisa
metsa müük
metsa hind

Metsa hind

Metsa hind ja metsa hindamine - kuidas metsa hinda arvutatakse? Eesti metsandusturul on palju kära metsakinnistute hindade ning hindamise kohta. Loe lähemalt, kuidas kujuneb metsa hind meie kokkuvõttes, kus on väljatoodud kõik olulisimad metsa hinda mõjutavad tegurid.


Loe lisa

Partnerid metsanduses

Metsa ost ja Metsaselts
Metsamaa ost
Põllumaa ost ja Põllumaa müük
Metsa ost ja metsa majandamine

Metsa ost parima hinnaga - Küsi pakkumist

Metsaostu hinnapakkumine mõne tööpäeva jooksul!

Küsi pakkumist