METSA MÜÜK

Ostame teie metsakinnistu

Metsa Müük OÜ ostab metsakinnistuid üle kogu eesti. Kui olete plaanimas oma kinnistut müüa, küsige kindlasti hinnapakkumist ka meilt. Meie jaoks pole ükski kinnistu liiga suur- või väike. Eelistame kuusikuid, lehtpuudega kaetud metsa, kuid ostame ka võsastunud kinnistuid, metsa kus on teostatud raiet, või ka värskelt kasvavat metsa. Võta ühendust meie spetsialistiga ja küsi tasuta hinnapakkumist. Vastame teile hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Ostame ka hüpoteegiga koormatud kinnistuid

Olgu kinnistu kas hüpoteegia, eluasemelaenu või muu krediidiasutuse poolt väljastatud piiranguga, ootame siiski teie pakkumisi. Hüpoteegi laenu saab re-finantseerida ning see kindlasti kinnistu müügil oluliseks ei saa.
Erinevad seadused kehtivad erinevatele kinnistutele, loe lähemalt seaduste kohta metsaomanikule SIIT. Või võta ühendust meie spetsialistiga.

Ostame ka kinnistuid koos talu-ja põllumaaga

Tihtipeale on kas talu, või kinnistu omavahel seotud ning metsaomanikule võib tunduda, et ta ei saa oma metsast loobuda, kuna see asub taluga samal kinnistul. Selleks puhuks, saame me “poolitada” kinnistu, sellises suuruses nagu see teile sobib. Oleme huvitatud ka pakkumistest põllumaa jaoks. Juhul kui teil on mõni eelpool nimetatud kinnistu müügiks, võtke meiega ühendust.

Ennem müüki hea teada

Kuigi metsakinnistu müük on tehing nagu iga teine, on mitmeid pisidetaile, mida metsaomanik teada võiks. Loe lähemalt meie blogist “milliseid makse peab metsaomanik müües tasuma” või “metsamaterjalide hinnakujunemine.”