Metsa majandamine

Metsakinnistu hooldus ja majanduskava


Metsakinnistu hooldus on meie jaoks üks kõige olulisemaid teenuseid ning tänu aastatepikkusele kogemusele, on meie meeskond selles valdkonnas väga kogenud ja teadlik, alates esimesest nõustamisest, metsamaa mõõtmisest, hinnangust kuni ametliku metsamajanduskava koostamiseni. Sageli ei ole meie kliendid teadlikud kõikidest toetustest mis on saadadal metsaomanikele, ning me teeme alati kindlaks, et tutvustame ka erinevaid toetusvõimalusi ning aitame vajadusel ka nende avalduste täitmisega.

Metsamaa hindamine

Ükski mets pole sama ning sageli isegi samas maakonnas on peaaegu igal metsakinnistul veidi erinevad väärtuse ning seisundiga. Kui soovid saada ekspert hinnangut oma praegusele metsamaale või teatud metsakinnistule, millesse soovid investeerida, siis võta meiega ühendust juba täna! Sageli on metsakinnisti kõrvuti põllumaa, raba või veekogudega, mis tähendab, et sellele hinnangu saamiseks tuleks pöörduda ekspertide poole. Meie eksperdid panevad pärast metsa külastamist ning selle dokumentide lugemist kokku objektiivse ülevaate metsa puidu seisndust ning selle väärtusest, samuti võime lisada ka oma hinnangu metsaraie vajalikkusele ning selle järgsele hooldusele. Küsi Tasuta NÕUSTAMIST siit.

Metsamaa hooldus ja majandamine

Küsi meilt metsamaa hoolduse ja majandamise teenuste kohta juba täna! Lisaks raiejärgsele hooldusele, 10-aastale majandusplaanile ning metsamaa kahjustuste eest hoolitsemisele, võime me aidata ka metsamaa istutamisega. Aitame teid A-st Z-ni kõigega, mis puudutab metsa hooldusega olgu see siis istikute hankimine, või istutamiseks vajalike tööriistade, seadmete soetamise või rendiga. Samuti võime aidata erinevate metsaomanikele saadaval olevate toetustega ning nende avalduste täitmisega.

Metsamaa majanduskava koostamine

Metsa omanikel on sageli vaja metsa majanduskava kas erinevateks toetusteks, metsa müügiks või siis lihtsalt selleks, et tagada võimalikult hea metsamaa areng. Selleks, et me saaksime alustada metsa majanduskava koostamisega, on meil kõigepealt vaja teada katastritunnust koos teie kontaktandmetega, ning seejärel käime me metsas kohapeal välistööd tegemas, et saada kõik vajalikud andmed ja ülevaade metsa hetkelisest väärtusest. Seejärel koostame me detailse metsamajanduskava, mille saadame teile 7 tööpäeva jooksul.

Võta meiega ühendust juba täna

Metsamaa hooldus, majandamine ja majanduskavade koostamine on meie kirg. Võta meiega ühendust juba täna, et saada tasuta nõustamine 24 tunni jooksul, mis ei kohusta teid millekski.VÕTA ÜHENDUST SIIT.