Eesti Erametsa Grupp OÜ

Eesti Erametsa Grupp OÜ on Eesti kapitalil põhinev metsandusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Oleme metsandusega tegelenud juba üle kümne aasta ning pakume alati professionaalset teenust ning individuaalset lähenemist teie metsandusalastele väljakutsetele.

Pakume erinevaid metsandusalaseid teenuseid nagu näiteks metsamajanduskava koostamine või metsateatise esitamine. Aitame teid erinevate raietööde planeerimisel või läbiviimisel. Ostame metsakinnistuid ning raieõigust ning aitame teid soovi korral metsa müügi protsessiga, selle mõistmisel ja läbiviimisel. Oleme teie usaldusväärne partner metsandusvaldkonnas ning ootame alati huviga uusi metsandusalaseid väljakutseid.


Teenused ja hinnakiri

Meie poolt pakutavate teenustega saate tutvuda lähemalt lehelt TEENUSED või valides rippmenüüst teie poolt otsitava teema. Kui teil on lisaküsimusi meie ettevõtte, või pakutavate teenuste kohapealt, võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi. Hinnapakkumise saamiseks mis puudutab metsa või raieõiguse ostu palun saatke meile läbi hinnapäringu vormi.
metsamaa ost
  • +372 5177783
  • info@rhn.ee
EESTI ERAMETSA GRUPP OÜ
Metsandusettevote
Raekoja plats 13, 51004
Tartumaa, Tartu linn

Võta ühendust

Metsa ost

Metsa ost parima turuhinnaga. Küsige tasuta metsaostu hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel päeval, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Oleme pikaajalise kogemusega kodumaine Metsamajandusettevõte ning investeerime metsadesse pikaajalise plaani alusel.


Loe lisa
Metsa ost
Metsa hind

Metsa hind

Metsa hind ja metsa hindamine - kuidas metsa hinda arvutatakse? Eesti metsandusturul on palju kära metsakinnistute hindade ning hindamise kohta. Loe lähemalt, kuidas kujuneb metsa hind meie kokkuvõttes, kus on väljatoodud kõik olulisimad metsa hinda mõjutavad tegurid.


Loe lisa

Partnerid metsanduses

Metsa ost ja Metsaselts
Metsamaa ost
Põllumaa ost ja Põllumaa müük
Metsa ost ja metsa majandamine

Metsa ost parima hinnaga - Küsi pakkumist

Metsaostu hinnapakkumine mõne tööpäeva jooksul!

Küsi pakkumist